NAČÍTAVAM

LEADA PHOTOSTUDIO

Zima zdá sa prichádza. Teším na Vaše objednávky na zimné fotenie :)

Vianočné fotenia v ateliéri boli na záver roka pekným bonbónikom. Po hodinách strávených v ateliéri, nasledovali hodiny postprocesingu. Všetko sme postíhali a ukončili krásny a plodný rok 2017. Som vďačná za Vašu dôveru a záujem a s radosťou otváram nový rok 2018.

Rodinka, s ktorou je už tradične zábava! Nesklamali ani tentokrát a fotenie sme si všetci naplno užili.

Dve sestričky z jarných fotení. Maminka Vlaďka robila skvelú náladu, bolo veľa smiechu a ksichtíkov. Keďže to bolo posledné fotenie toho dňa, dostalo ako bonus teplé podvečerné svetlo.

Častokrát chodia ľudia na fotenie pri istej príležitosti. Dosiahnutie jedného rôčiku v živote dieťatka býva veľká udalosť a fotky z tohto prvého jubilea bývajú najvzácnejšie. Preto bola v júni akcia na fotenie ročných detičiek.
Stihla som iba dievčatká, pripravila som si kvetinkovú jednotku a narodeninovú tortu, ale v budúcnosti určite plánujem túto tému rozvíjať ďalej. Fotenie bolo veľmi milé!

Toto miesto fotenia si vybrali mamina s tatinom. Mali tu pred pár rokmi svadbu a teraz sa vrátili nazad, aby mohli uchovať príbeh svojho života. Pribudli do neho dve krásne dievčatká a fotenie bolo o to veselšie.
Znovu sa mi potvrdilo, že fotenie v trvaní nad hodinu začína byť zložitejšie a nad dve hodinu je už cez.
Exteriérové sety v trvaní hodinu a pol sú ideálne :).

Sakurové fotenia patria medzi moje najobľúbenejšie témy z celého roka. Zároveň sú ale aj výzvou. Miesto, kde máme tieto krásne stromy rozkvitnuté je pri ceste, v centre mesta. V zábere je parkovisko, banka a chodci, vbiehajúci do záberu - samozrejme v tej najnevhodnejšej chvíli :). Napriek všetkému som ale reda, že nám počasie doprialo z tej sakurovej krásy uchovať aj niečo vo fotografiách.

Dvere auta sa otvoria a vystrelené odtiaľ vyletia dve rozosmiate dievčatká. “Ditááááá, tak sme sa tešili”! Stretnutie s týmito ľuďmi je ako balzam na dušu. Mať toľko pozitívnej energie koľko majú oni, je v tejto dobe výnimočné. Verím, že si tento prístup k životu zachovajú navždy a ja budem mať možnosť sledovať, ako ich malé princezné rastú.

V spolupráci s rodičmi sa snažíme udržať dobrú náladu, aby fotenie prebiehalo v pohode a bez stresov. Aj v prípade, keď dieťatko nespolupracuje tak, ako by sme si predstavovali, nepodliehame panike. A nakoniec to vždy zvládneme.